TARTAK BRONEK Sp. z o.o.

PLATERÓW · woj. MAZOWIECKIE

AktywnaVAT Czynny
NIP496-025-39-66
REGON388450490
KRS0000889858

TARTAK BRONEK Sp. z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w PLATERÓW (woj. mazowieckie). Działa od 2021 roku. Główna działalność: produkcja wyrobów tartacznych (PKD 16.10Z). W 2024 roku przychody wyniosły 7.0 mln zł. Kapitał zakładowy: 600 tys. zł.

Dane podstawowe

Forma prawnaSPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data powstania18.03.2021
Sąd rejestrowySYSTEM
Data wpisu KRS18.03.2021
Kapitał zakładowy600 000 zł
AdresUL. 3 MAJA 11, 08-210 PLATERÓW, ŁOSICKI, woj. MAZOWIECKIE

Działalność PKD

16.10ZPRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCHPrzeważająca
16.23ZPRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW STOLARSKICH I CIESIELSKICH DLA BUDOWNICTWA16.24ZPRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH31.02ZPRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH38.12ZZBIERANIE ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH38.22ZPRZETWARZANIE I UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW NIEBEZPIECZNYCH41.20ZROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH43.11ZROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH43.12ZPRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ43.21ZWYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Zarząd / Reprezentacja (2)

Sposób reprezentacji

Do dokonywania czynności prawnych oraz składania oświadczeń woli w imieniu spółki uprawniony jest każdy członek zarządu samodzielnie i każdy prokurent samodzielnie

BB
BARTOSZ BRONISZ
WICEPREZES ZARZĄDU
PB
PIOTR BRONISZ
WICEPREZES ZARZĄDU
1 firma

Wspólnicy (3)

M********* B******
2000 udziałów (200 000 zł)
B****** B******
2000 udziałów (200 000 zł)
P**** B******
2000 udziałów (200 000 zł)

Rachunki bankowe (1)

Źródło: Wykaz podatników VAT (Ministerstwo Finansów). Dane publiczne.

87 1020 1068 0000 1202 0369 9832
PKO BP

Sprawozdania finansowe

3 lat danych
Przychody (2024)
7 mln zł
+33.7%
Zysk netto (2024)
311,3 tys. zł
-25.9%
Aktywa (2024)
3,1 mln zł
+20.4%

Przychody i zysk netto

2021
Przychody1.5 mln
Zysk netto158 tys.
Aktywa858 tys.
2023
Przychody5.2 mln
Zysk netto420 tys.
Aktywa2.5 mln
2024
Przychody7.0 mln
Zysk netto311 tys.
Aktywa3.1 mln

Pozycja w branży — Drewno

Przychody
TOP 29%
Zysk netto
TOP 24%

Spośród 1471 firm w sektorze (2024). Mediana przychodów: 1.8 mln zł.

Wskaźniki finansowe

Wskaźnik202420232021
ROE+14.3%+22.5%+20.8%
ROA+10.2%+16.6%+18.4%
Marża netto+4.5%+8.1%+10.4%
Marża operacyjna+0.1%+0.0%0.0%
Zadłużenie+28.5%+26.2%+11.7%
Dynamika+33.7%+241.8%
Pokaż szczegóły bilansu 2024
Bilans
Aktywa razem3 050 594 zł
Aktywa trwałe90 625 zł
Aktywa obrotowe2 959 969 zł
Kapitał własny2 180 387 zł
Zobowiązania870 208 zł
Rachunek zysków i strat
Przychody6 954 043 zł
Koszty operacyjne-6 514 293 zł
Zysk operacyjny3828 zł
Zysk netto311 332 zł
Pokaż szczegóły bilansu 2023
Bilans
Aktywa razem2 533 810 zł
Aktywa trwałe0 zł
Aktywa obrotowe2 533 810 zł
Kapitał własny1 869 055 zł
Zobowiązania664 755 zł
Rachunek zysków i strat
Przychody5 199 918 zł
Koszty operacyjne-4 745 314 zł
Zysk operacyjny312 zł
Zysk netto420 230 zł
Pokaż szczegóły bilansu 2021
Bilans
Aktywa razem857 927 zł
Aktywa trwałe0 zł
Aktywa obrotowe857 927 zł
Kapitał własny757 783 zł
Zobowiązania100 143 zł
Rachunek zysków i strat
Przychody1 521 156 zł
Koszty operacyjne-1 345 078 zł
Zysk operacyjny0 zł
Zysk netto157 783 zł

Źródło: Sprawozdania finansowe z KRS

Dokumenty złożone w KRS

Pobieranie dokumentów z KRS…

Historia zmian

1 wpisów
  1. 04.03.2021, REPERTORIUM A NR 848/2021, NOTARIUSZ MARLENA HAWRYLUK, KANCELARIA NOTARIALNA W ŁOSICACH

    umowa
Źródło danych

Krajowy Rejestr Sądowy (MS), REGON (GUS), KAS (MF)

Dane pochodzą z publicznych rejestrów państwowych i są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (prawnie uzasadniony interes). Klauzula informacyjna

Ostatnia synchronizacja: 25.03.2026

Zgłoś problem z danymi

Jeśli dane są nieprawidłowe lub chcesz skorzystać z prawa do usunięcia danych (art. 17 RODO), skontaktuj się z nami.

Zgłoś wniosek

Mapa powiązań

Ta firmaOsoba z powiązaniamiOsobaPowiązana firmaKliknij • Przeciągaj • Scroll = zoom